Naujienos

Kokią naudą kompiuterinės kasos sistemos (POS) teikia elektroninei prekybai?

2022 21 birželio
POS kasos sitemos

Turintys sėkmingas ir augančias fizines parduotuves jau seniai žino, kad kompiuterinės kasos sistemos (POS) teikia didelę naudą, tačiau turintys ir elektronines parduotuves, dar tik atranda POS privalumus. Elektroninė prekyba atlieka labai svarbų vaidmenį visų mūsų kasdieniniame gyvenime: vis dažniau perkame prekes ir paslaugas ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu. Ekspertai prognozuoja, kad ateityje pardavimai internetu tik augs. Verslininkai, suprasdami, kad klientams nebeužtenka vien tik fizinių parduotuvių, investuoja daug laiko, žmogiškųjų išteklių ir pinigų ir į internetinę prekybą. Žinoma, augant internetinių parduotuvių skaičiui, auga ir konkurencija. Todėl labai svarbu užtikrinti efektyvų parduotuvių valdymą, o kompiuterinės kasos sistemos, kuriose galima integruoti verslo valdymo sistemas, šiuo atveju atlieka labai svarbų vaidmenį: jums suteikiama galimybė valdyti prekių likučius, prekes skirstyti į grupes, todėl galėsite efektyviau valdyti užsakymus, geriau organizuoti ir planuoti savo veiklą. Kitaip tariant, turėdami tokį įrankį, būsime vienu žingsniu priekyje nei Jūsų konkurentai.

POS Įrangos nuoma

Kompiuterinės kasos sistemos (POS) su verslo valdymo sistema padidina klientų pasitenkinimą ir sumažina klaidų tikimybę

Šiais laikais, kai daugelis žmonių naudojasi socialiniais tinklais ieškodami kokybiškų prekių ar paslaugų, labai svarbus yra pardavėjo įvaizdis, klientų atsiliepimai. Patenkinti apsipirkimo patirtimi klientai palieka teigiamus apsiliepimus apie prekę ir aptarnavimo kokybę, o tai pritraukia daugiau klientų ir daugiau sėkmingų sandorių. Ir priešingai – nusivylę aptarnavimu, ilgai trunkančiu siuntimu ar prekių trūkumu pirkėjai palieka neigiamus atsiliepimus arba daugiau į tą pačią pardavimo vietą nebegrįžta, todėl šiuo atveju reikia stipraus žaidėjo pagalbos, kuris padėtų išvengti klaidų ir pagreitintų procesus. Jeigu turite fizinę parduotuvę ir gretos jos – elektroninę, kartais būna sunku valdyti visus duomenis, prekių kiekius, nes duomenys laiku nesuvaikšto, todėl atsiranda didelė klaidų tikimybė. Kompiuterinės kasos sistemos, kuriose integruota verslo valdymo sistema, padeda tvarkyti duomenis, taip sumažindama klaidų tikimybę, taupo laiką ir pagerina klientų apsipirkimo patirtį.

Lengviau ir patogiau valdyti prekes ir patogu išrašyti sąskaitas

Kompiuterinės kasos sistemos (POS) integravimas su elektronine parduotuve padeda lengviau valdyti prekių atsargas. Kai kurie pardavėjai, jau turėdami fizinę parduotuvę, nedrįsta pradėti verslo internete, nes nežino, kaip tvarkyti atsargų kiekį parduotuvėje ir elektroninės prekybos kanaluose. POS sistemos išsprendžia šią problemą. Mūsų siūloma siūloma verslo valdymo sistema „CompuCash“ lengvai integruojama į POS sistemą ir leidžia matyti, kokių prekių Jums trūksta, o kokių reikėtų užsisakyti daugiau ir taip valdyti prekių likučius ir juos grupuoti pagal tam tikrus požymius. Ypač tai aktualu toms elektroninėms parduotuvėms, kurių užsakymus galima atsiimti fizinėse parduotuvėse. Juk klientas visuomet tikėsis, kad jo trokštama prekė bus vietoje. Tačiau nuostabiausia, kad Jums nereikia rankiniu būdu atnaujinti informacijos apie produktus – viskas yra atliekama automatiškai, todėl išvengsite ir galimų klaidų, nes turėsite vieningą sistemą tiek fizinei parduotuvei, tiek elektroninei. Duomenys vaikščios realiuoju laiku, todėl pirkėjai visuomet matys tikslią informaciją. Prijungę POS sistemą, jūs taip pat galėsite patogiai valdyti sąskaitas-faktūras, turėsite galimybę pritaikyti lojalumo programas, aptarnauti dovanų kuponus tiek fizinėje, tiek ir internetinėje parduotuvėje, nes visi duomenys bendraus tarpusavyje.

„Empirija“ siūlo patikimas POS sistemas

„Empirija“ siūlo pažangias kompiuterinės kasos sistemas (POS), kuriose integruota šiuolaikinė „CompuCash“ verslo valdymo sistema, palengvinanti kasdieninį darbą leidžianti pagerinti klientų patirtį bei optimizuoti pardavimo procesus tuomet, kai pasiryžote savo prekybą perkelti ir į internetą. Turime pripažinti, kad  šiuolaikinių technologijų naudojimas užtikrina lengvą procesų valdymą. Žinoma, POS sistema yra didelė investicija, tačiau kartu su ja jūs gaunate mažesnę klaidų tikimybę, greitesnį užsakymų apdorojimą ir daugelį kitų privalumų, kurie leis Jūsų verslui suklestėti. Dvejojate, nes nežinote, kurią sistemą pasirinkti? Kreipkitės į mus ir rasime geriausiai Jums tinkantį sprendimą!