Compucash sprendimai

Šiuolaikinė CompuCash verslo valdymo sistema restoranams, barams ir kavinėms, parduotuvėms ir bilietų pardavimo taškams, sporto klubams, sveikatingumo ir pramogų centrams. Efektyvi, laiką ir kaštus taupanti sistema yra itin paprasta naudoti, lengvai prisitaiko prie skirtingų pirkėjų poreikių ir užtikrina atliekamų procesų produktyvumą. Šiaurės ir Rytų Europoje plačiai naudojama sistema yra vienas populiariausių prekybos ir paslaugų sektoriaus pasirinkimų, užtikrinantis kokybę, kuria liksite patenkinti. Šiuolaikinių sprendimų taikymas garantuoja ilgaamžį sistemos darbą ir išskirtinai plačias funkcines galimybes.

Keturios priežastys pasirinkti Compucash

Compucash sprendimai

# 1 PRIEŽASTIS

Paprasta ir lengva naudoti

Šiaurės ir Rytų Europoje Compucash verslo valdymo sistema kasdien naudojasi virš 10 000 vartotojų, nes tai yra viena iš paprasčiausiai valdomų sistemų.

# 2 PRIEŽASTIS

Lengva integracija

Compucash verslo valdymo sistema palengvins kasdieninį Jūsų darbą. Compucash lengvai integruojama į kompiuterinę kasos sistemą, vaizdo stebėjimo bei buhalterinės apskaitos sistemas.

# 3 PRIEŽASTIS

Priežiūra ir aptarnavimas

Mūsų specialistų teikiamos išsamios konsultacijos ir mokymai. Iškilus klausimui visada  greitai ir operatyviai reaguojame, kad padėtumėm kuo greičiau išspręsti kilusius klausimus.

# 4 PRIEŽASTIS

Individualūs sprendimai

Klientams siūlome tik jiems asmeniškai adaptuotus sprendimus, atsižvelgiant į verslo modelį. Compucash verslo valdymo sistema yra skirta supaprastinti pardavimo procesus, išvengti pinigų ir prekių praradimo, kontroliuoti ir stebėti Jūsų verslą, siekiant kuo optimaliau ir kokybiškiau pasiekti aukštą klientų aptarnavimą.

 

Restoranams, barams ir kavinėms

Restoranams, barams ir kavinėms

CompuCash 4000 SQL verslo valdymo programa skirta restoranams, barams ir kavinėms.

POS sistemos parduotuvėms ir bilietų pardavimo taškams

POS sistemos parduotuvėms ir bilietų pardavimo taškams

CompuCash 4000 SQL verslo valdymo programa skirta parduotuvėms.

Sporto klubams, sveikatingumo ir pramogų centrams

Sporto klubams, sveikatingumo ir pramogų centrams

CompuCash 4000 SQL verslo valdymo programa  skirta sporto klubams, sveikatingumo ir pramogų centrams.

Klientai