Naujienos

Kompiuterinės kasos sistemos „ALTERA EJ4 su fiskaliniu bloku Empirija FB15“ integracija į ryšio operatorių mobiliųjų mokėjimų sprendimą „MoQ“

2018 8 gegužės

„MoQ“ – bendras „Bitė“, „Telia“ ir „Tele 2“ naujojo prekės ženklo projektas, skirtas vieno mygtuko paspaudimu atlikti mokėjimus nuskaičius QR kodą bei pervesti lėšas kitiems „MoQ“ vartotojams mobiliuoju telefonu.

Planuojama, kad šių metų rudens pradžioje „MoQ“ jau bus išleista mobiliųjų programėlių parduotuvėse. Mobiliųjų paslaugų vartotojai galės šią programėlę parsisiųsti ir naudotis.

Norime informuoti, jog visiškai nesvarbu, su kokia prekybine programa Jūs dirbate, jei naudojatės kompiuterinės kasos sistema „ALTERA EJ4 su fiskaliniu bloku Empirija FB15, Jūsų klientai galės lengvai atsiskaityti šiuo mokėjimo būdu.

UAB “Empirija” viena iš pirmųjų gali pasiūlyti kompiuterinės kasos sistemos „ALTERA EJ4 su fiskaliniu bloku Empirija FB15“ integraciją su naująja „MoQ“ platforma.

Suteikite savo klientams galimybę laisvai atlikti mobiliuosius mokėjimus už prekes ar paslaugas naudojantis „MoQ“ programėle.