Naujienos

Kokia kompiuterinės kasos sistemos (POS) nauda restoranams?

2022 24 rugpjūčio

POS (angl. Point Of Sale) sistema gali padėti restorano savininkams lengviau prisitaikyti prie nuolatinių pokyčių restoranų versle, taip pat ir prie besikeičiančių klientų poreikių. Daugelis verslininkų sutiks, kad puikus maistas ir nepriekaištingas aptarnavimas yra pagrindiniai restoranų ir kavinių sėkmės rodikliai. Restoranui pritaikyta POS sistema kartu su verslo valdymo sistema yra viena geriausių priemonių, užtikrinančių kokybišką klientų aptarnavimą. Per pastaruosius dešimtmečius POS sistemos sparčiai tobulėjo, kad ženkliai pagerintų klientų patirtį ir leistų restoranų ir kavinių savininkams efektyviau valdyti savo veiklą. Sistema leidžia priimti mokėjimus, apdoroja užsakymus ir atlieka daug kitų svarbių funkcijų. Kokią naudą jūsų verslui gali atnešti POS sistema, plačiau pasakoja EMPIRIJA.

CompuCash Waiter (Padavėjas)

Kompiuterinės kasos sistemos (POS): tai daugiau nei tik kompiuteris

Ataskaitos yra labai svarbios jūsų verslo augimui. Tikslūs duomenys yra reikalingi verslo rezultatų analizei ir sprendimų priėmimui. Turėdami reikalingus duomenis, jūs galėsite lengvai stebėti pardavimus, kreditą, atsargas. Taip pat jūs visuomet matysite duomenis apie pelną ir patirtus nuostolius. O tai leis priimti geresnius verslo sprendimus. Tačiau kad ir kokios naudingos būtų ataskaitos, joms sugeneruoti reikia laiko, o taip pat visuomet lieka ir žmogiškųjų klaidų tikimybė. Kompiuterinės kasos sistemos (POS) kartu su verslo valdymo sistema Compucash šiuo atveju padidina tikslumą ir leidžia saugoti milžinišką kiekį informacijos, kuri taip pat yra ir lengvai pasiekiama.

Kompiuterinės kasos sistemos (POS) palengvina užsakymų apdorojimą ir  padeda laiku pristatyti maistą. O tai, žinoma, pagerina klientų aptarnavimo kokybę, taip pat tuo pat metu galėsite aptarnauti ir daugiau klientų, todėl ir išaugs ir pelnas.

Klientai nori turėti daug atsiskaitymo galimybių: vis daugiau jų trokšta atsiskaityti ne tik grynaisiais ir kreditinėmis kortelėmis, bet ir išmaniaisiais telefonais bei laikrodžiais. Taip pat atlikti bekontakčius mokėjimus, naudojant mokėjimo platformas, tokias kaip Apple Pay arba Google Pay. Su kompiuterine kasos sistema visa tai įgyvendinti bus lengva. Juk klientai visuomet grįžta ten, kur turi daugiau pasirinkimo.  Jie vertina restorano ar kavinės lankstumą.

Laimingi klientai – tai grįžtantys klientai. Jie rekomenduoja jūsų restoraną pažįstantiems, draugams. Jūsų verslo sėkmei reikia patenkintų klientų, kurių užsakymai būtų priimti greitai ir paruošti laiku. Kitaip sakant, viskas aptarnavimo procesas būtų sklandus ir greitas. Dažnai pasitaiko, kad ranka rašyti užsakymai yra netikslūs ir sukelia painiavą tarp virtuvės darbuotojų ir padavėjų. O tai atima ir laiko, ir kenkia restorano įvaizdžiui. POS sistema kartu su verslo valdymo sistema Compucash reikšmingai sumažina žmogiškųjų klaidų skaičių ir  padeda sulaukti daug teigiamų atsiliepimų.

Kompiuterinės kasos sistemos suteikia jūsų verslui pažangią apsaugą nuo duomenų nutekinimo ir leidžia darbuotojams matyti tik jiems aktualią informaciją. Buhalteriai gali pasiekti jiems reikalingus finansinius duomenis, kurių reikia ataskaitų rengimui, virtuvės darbuotojai gali matyti tik užsakymus ir pan. Debesijos paslauga grįsta POS sistema kartu su verslo valdymo sistema Compucash saugos visus jūsų duomenis serveryje, todėl būsite tikri kad svarbūs duomenys nebus prarasti ar nutekinti. Tai, žinoma, gali sukelti didelių sunkumų.

Restoranų savininkai dažnai galvoja, kad POS sistema yra per brangi investicija, tačiau ją turėdami jūs gaunate labai daug naudos savo verslui. Įsigiję sistemą jau netrukus pastebėsite akivaizdų skirtumą: išaugs klientų pasitenkinimas ir užsakymų skaičius, taip pat sutaupysite daug laiko, kurį galėsite skirti verslo plėtrai.  EMPIRIJA siūlomos kompiuterinės kasos sistemos kartu su verslo valdymo sistema Compucash yra vienas populiariausių prekybos ir paslaugų sektoriaus pasirinkimų, kuris užtikrina kokybę, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.