Naujienos

Greitas pardavimo procesas vertingo maisto namuose „Rupūs miltai“

2020 5 spalio
Greitas pardavimo procesas vertingo maisto namuose „Rupūs miltai“

Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos narių įsteigtas kooperatyvas BIO LEUA šiais metais Kaune, Kaimynų g. 9, atvėrė vertingo maisto namų „Rupūs miltai“ duris.

Čia tiekiama Lietuvos ekologinių ūkių produkcija, jautiena, veršiena, ėriena, vištiena, grūdinė produkcija, daržovės, uogos ir dar daugiau. Svarbu, kad patys ūkininkai kartu su Lietuvos ekologiniais ūkiais miesto gyventojui siekia pasiūlyti vertingus produktus, užaugintus ir pagamintus Lietuvoje.

Džiugu, kai po vienu stogu susijungia vertingas ekologinių ūkių maistas ir šiuolaikinė įranga, kuri padeda greičiau aptarnauti klientus ir tuo pačiu palengvina kasdieninius darbus.

 

Kompiuterinė kasos sistema yra sukurta funkcionaliam darbui įvairaus dydžio prekybos vietoms ir garantuoja ilgaamžę kokybę. Patrauklus ir kompaktiškas sistemos dizainas yra patogus naudoti net ir mažose parduotuvėse.

Prekybinės svarstyklės su etikečių spausdintuvu suteikia galimybę greitai ir patogiai aptarnauti klientą, o lipnioje prekės etiketėje pateikti pagrindinę informaciją apie perkamą produktą.

Šiuolaikinio dizaino Pos kompiuteris liečiamu ekranu vertingo maisto namuose užtikrina greitą ir patogų pardavimo procesą.

Didžiuojamės, kad „Empirija“ galėjo prisidėti prie šio puikaus projekto.

Džiaugiamės, kad augam kartu su klientais ir sugebam įgyvendinti įvairiausius projektus.