Naujienos

CompuCash verslo valdymo pragramos praduotuvių modulis mokymo įstaigoje

2020 23 balandžio
CompuCash verslo valdymo pragramos praduotuvių modulis mokymo įstaigoje

Norime pasidžiaugti, jog verslo valdymo programos CompuCash parduotuvių modulis sėkmingai  įdiegtas Biržų technologijų ir verslo mokymo centre.

Naujoje ir moderiniai įrengtoje mokymo klasėje sumontuota įranga bei įdiegtas Verslo valdymo programos CompuCash parduotuvių modulis padės mokiniams įsisamoninti  svarbiausius verslo valdymo žingsnius, suprasti pagrindinius verslo modulio principus bei suteiks galimybę ne tik teoriškai bet ir praktiškai prisiliesti prie pardavimo procesų nuo prekės įvedimo į programą iki jos pardavimo pirkėjui.

Modernioje mokymo klasėje pilnai įrengtos net keturios mokymosi vietos su technine įranga ir verslo valdymo programa.

Pagrindiniai CompuCash verslo valdymo programos pardavimo modulio privalumai:

  • Sandėlio likučiai ir užsakymai. Galimybė greitai ir patikimai valdyti prekių likučius, nustatyti minimalius atsargų kiekius. Pasiekus minimalų prekių kiekį, sistema informuoja vartotoją, kad šis galėtų imtis veiksmų.
  • Svėrimo sąsajos palaikymas. Galimybė pritaikyti tiek išplėstines sąsajas, tiek paprastas, tik reikalingiausias funkcijas turinčias sąsajas. Paprastos sąsajos POS kasa yra laidu prijungiama prie svarstyklių. Išplėstinės sąsajos atveju informaciją apie prekių svorį galima išsaugoti sistemos atmintyje.
  • Įvairių brūkšninių kodų technologijų palaikymas. Palaikomi įvairūs brūkšninių kodų skaitytuvai, įskaitant QR kodus, svorio brūkšninių kodų etiketes.
  • Patogus prekių grupavimas. Prekės gali būti suskirstytos į grupes. Galima sukurti daug įvairių grupavimo sąlygų: pvz., grupavimas pagal prekės tipą, spalvą, dydį ir t.t. Galima nustatyti atitinkamų grupių filtrus ir ataskaitas.
  • Sutartys su tiekėjais. Leidžia nusistatyti atitinkamus susitarimus dėl kainų už kiekvieną produktą su tiekėju.
  • Pardavimų ataskaitos. Platus įvairių ataskaitų pasirinkimas – pagal laiką, datą ir kitus kriterijus.
  • Ofisinė ir didmeninė prekyba. Biuro programinė įranga leidžia lengvai formuoti PVM sąskaitas faktūras didmeninei prekybai.

     

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio naujo projekto, kurio dėka mokiniai greičiau įsilies į darbo rinką ir kurs naują ateitį.