Naujienos

CompuCash Waiter (Padavėjas)

2019 14 sausio
CompuCash Waiter (Padavėjas)

CompuCash Waiter (Padavėjas) yra mobili programėlė, skirta priimti užsakymus restoranuse ir kavinėse, pritaikyta darbui tiek su  iOS (iPhone, iPad), tiek su Android (Samsung, Huawei etc.) įrenginiais.

Kristina, restorano Pelm padavėja, pakomentavo: „Greičiau negu naudojant popierių“.

Ką galite daryti su šia programėle?

  • priimti užsakymus prie staliukų arba užsakymus pristatymui į namus.
  • įvesti žmonių prie staliuko skaičių.
  • užsakymas nukeliaus tiesiai į virtuvę ar barą, o padavėjas galės eiti prie kito staliuko priimti kito užsakymo.
  • jei yra pageidavimas, užsakymas gali būti priimtas pagal kiekvieną klientą atskirai, o taip pat yra galimybė pridėti patiekalus.
  • yra galimybė pakeisti užsakymą, jei iškyla toks poreikis.
  • yra galimybė nurodyti specialius pageidavimus prie patiekalų ir gėrimų bei pastabas apie staliuką, skirtas sąskaitai.
  • maistą ir gėrimus galima pasirinkti slenkant ekraną arba pasinaudojant paieška.

CompuCash Waiter (Padavėjas) dirba kartu su CompuCash 4000 ofisu ir Windows pardavimo programa. Norėdami nustatyty savo kompiuterines kasos sistemas (POS) šiam režimui ir įsigyti įrangą kreipkitės į įgaliotą CompuCash atsatovą UAB „Empirija“.  Programėlę galite rasti ir užsikrauti paspaudami čia: Google Play arba AppStore.

CompuCash Waiter (Padavėjas) yra aktyviai naudojamas keliuose restoranuose T1, prekybos centre Taline,Estijoje: Pelm, Helk, Chakra, Tokumaru, o taip pat  OKO restoranuose Viimsi. Daugelyje šių restoranų beveik 80% užsakymų priimami panaudojant Waiter (Padavėjo) programėlę.  Kristina, restorano Pelm padavėja, pakomentavo: „Greičiau negu naudojant popierių“. Inkram iš Chakra restorano pastebėjo: „Netgi tikioje mažytėje vietoje, kaip mūsų, ši programėlė yra prasminga. Vienas žmogus priima užsakymus prie staliukų, o kitas – ruošia maistą ir gėrimus.“.

CompuCash pristatys naująją programėlę, skirtą Android ir  iPad planšetėms, pavasarį. Ji bus papildyta galimybe atlikti apmokėjimus, taigi galės pakeisti Windows pardavimo programą, ir dirbs kartu su CompuCash4000 ofiso dalimi.

Taip pat CompuCash ofiso dalis palaipsniui tampa taikomąja žiniatinklio programa (web-based). Šiuo momentu mes siūlome detalias pardavimų ataskaitas ir suvestines vadybai. Papildomai, mūsų virtuvei skirtas ekranas sudaro papildomą sinergiją su CompuCash Waiter (Padavėjas). CompuCash virtuvės ekranas iš karto rodys užsakymus, atliktus su Waiter (Padavėjas) , tad darbas vyks sparčiau, o virėjai greičiau galės nusiųsti žinutes padavėjams.