Naujienos

„Bučerio bistro“ įdiegta CompuCash restorano valdymo sistema

2019 16 balandžio
"Bučerio bistro" įdiegta CompuCash restorano valdymo sistema

 

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti „Bučerio bistro“, kuriame įdiegta CompuCash restorano valdymo sistema.

Didžiuojamės savo klientų rate turėdami tikrus savo srities ekspertus, kurie vertina kokybę ir augina aukštą maisto kultūrą.

Ragaukite kepsnius vietoje – rinkitės mėsą kepsniui ir vyną tiesiai iš lentynos ir maloniai praleiskite laiką.

„Bučerio bistro“ specialistai Jums suteiks reikiamą informaciją, kaip skaniai paruošti pageidaujamą kepsnį. Atviroje virtuvėje galėsite stebėti šefus, bendrauti su jais ir gauti teisingus kepsnių gaminimo patarimus. Prie kepsnių „Bučerio bistro“ šefai  pasiūlys jų pačių gamintus padažus ir garnyrus. O naminės dešrelės, jautiena totoriškai ir Šefo mėsainiai puikus pasirinkimas ne tik kepsnių mėgėjams.

Automatinis žaliavų nurašymas „Bučerio bistro“ leido sutaupyti daug brangaus laiko, o patogus mygtukų išdėstymas kasoje skatina greitesnį ir efektyvesnį klientų aptarnavimo procesą.

Pagrindiniai CompuCash verslo valdymo programos privalumai restoranams, barams ir kavinėms:

  • Automatinis žaliavų nurašymas. Automatiškai nurašomos žaliavos po pardavimo. Pamirškite rankinį neefektyvų žaliavų nurašymą darbo dienos pabaigoje.
  • Technologinių kortelių kūrimas. Individualių receptų kūrimas, kurių pagalba greitai ir lengvai žaliavos bus nurašomos iš sandėlio.
  • Patogus kasos lango valdymas. Prekių mygtukų dizaino sukūrimas atsižvelgiant į greitą ir patogų prekių išdėstymą bei naudojimą.

 

CompuCash verslo valdymo sistema restoranas, barams ir kavinėms, tai geriausias pasirinkimas Jūsų verslo augimui. Taupykite laiką ir pinigus efektyviai su CompuCash !!!