Naujienos

4 priežastys trukdančios sėkmingam naujo restorano atidarymui

2019 29 balandžio
4 priežastys trukdančios sėkmingam naujo restorano atidarymui

Vasara nenumaldomai artėja, o kartu su ja pasipils naujų restoranų ir kavinių atidarymai. Dabar pats laikas apžvelgti, kas yra svarbu, kad jūsų restorano, kavinės ar baro atidarymas būtų sėkmingas.

Svarbiausia atkreipti dėmesį į keturias pagrindines priežastis, kurios sukelia daug nesusipratimų restoranų savininkams. Jūs galite būti sumanesni ir šių nesusipratimų išvengti.

  1. Nėra internetinio ryšio

Jūs ką tik baigėte visus remonto, įrengimo ir pasiruošimo darbus, skirtus jūsų svajonių restorano, kavinės ar baro atidarymui.

Likus savaitei iki šios džiaugsmingos atidarymo akimirkos, susisiekiate su internetinio ryšio tiekėjui, norėdami pasirašyti sutartį. O tuomet paaiškėja, kad instaliuoti internetinio ryšio taip greitai gali ir nepavykti.

Paaiškėja liūdna realybė, kad vienintelė galima laikina alternatyva yra naudojimasis 4G ryšio maršrutizatoriumi ir mobiliu banko terminalu. O tai reiškia didesnes sąnaudas ir poreikį vėliau vis tiek pasikeisti sistemą.

Labai svarbu prisiminti, kad tiek jūsų kompiuterinės kasos sistemos, tiek bankinio terminalo veikimui internetas yra būtinas. Taigi, pasirašykite internetinio ryšio tiekimo sutartį ne paskutinę minutę.

  1. Statybos darbų vėlavimas

Vėlavimai šiandieniniame perkaitusiame statybų sektoriuje yra daugiau taisyklė negu išimtis. Jūs būtinai tai turite įvertinti, netgi jei esate nepataisomas optimistas.

Kuo anksčiau aptarkite dar neužbaigtus statybos ar remonto darbus su savo statybos ar remonto įmone ir susitarkite dėl darbų atlikimo galutinių terminų.

Svarbu susitarti, kad galutinis darbų atlikimo terminas būtų bent du mėnesiai iki jūsų restorano atidarymo datos, kad turėtumėte pakankamai laiko išspręsti netikėtai iškilusias problemas.

  1. Kompiuterinės kasos sistemos paieška paskutinę minutę

Jei pradėsite ieškoti kompiuterinės kasos sistemos savaitę ar dvi prieš atsidarymą, skubėdami galite pasirinkti netinkamai. Kadangi rinkoje yra nemažai įvairiausių pasirinkimų, o išsirinkti tinkamą kompiuterinės kasos sistemą užima laiko.

Paveikslėlyje pavaizduota per naršyklę veikiantis Compucash valdymo ekranas.

Būtų protinga pradėti nuo savo poreikių išsiaiškinimo, kadangi yra keletas svarbių aspektų prieš pasirenkant tinkamą kompiuterinę kasos sistemą savo verslui.

 

Lygindami du skirtingus sprendimus, pasidomėkite ar, pavyzdžiui, yra siūlomi:

  • per naršyklę veikiantis sprendimas, kuris leistų pasiekti pardavimo programą tiek iš ofiso, tiek iš namų;
  • CRM sistema, skirta lojalių klientų pirkimų sekimui ir asmeninių pasiūlymų formavimui;
  • atsargų valdymo galimybė.

Geriausias būdas išsamiai išnagrinėti galimus sprendimus yra aplankyti sprendimų pardavėjus, išbandyti kasos programos demonstracinę versiją ar susipažinti su programa vietoje.

Jei paliksite kompiuterinės kasos sistemos išsirinkimą paskutinei sekundei, gali atsitikti taip, kad jūsų personalas nebus išmokęs naudotis programa, jūsų prekės liks nesuregistruotos ir jūs neturėsite galimybės atspausdinti pardavimo kvito savo klientui. Neturėdami atsargų valdymo sprendimo, jūs pasimesite nežinodami, ką turite, o ko – ne.

  1. Dalinai suformuota komanda

Kai samdote personalą pirmą kartą, yra sunku įsivaizduoti, ar darbų procesas bus sklandus, ar susidursite su trukdžiais. Būkite tikri, kad šiais laikais surasti tinkamą personalą nėra lengvas procesas ir jūs turite jį pradėti anksti, bent jau prieš 2-3 mėnesius prieš naujojo restorano, kavinės ar baro atidarymą.

 

Svarbu suprasti, kad verslo pradžioje, ypač prieš pat restorano, kavinės ar baro atidarymą, išlenda visos klaidos, kurias padarėte. Tuo pat metu turite rūpintis statyba, baldais, indais, meniu, produktais, kasos įranga, personalu ir dokumentais bei leidimais. Svarbiausia neskubėti priimti sprendimų ir pasitarti su savo srities profesionalais.

CompuCash verslo valdymo sistema restoranas, barams ir kavinėms, tai geriausias pasirinkimas Jūsų verslo augimui. Taupykite laiką ir pinigus efektyviai su CompuCash !!!

Mes Jums padėsime tinkamai išrinkti kompiuterinę kasos sistemą bei patarsime, kas svarbiausia renkantis verslo valdymo sistemą, kad darbai vyktų be jokių trukdžių.