Paslaugos

Vaizdo stebėjimo sistema

Hikvision kompleksiniai vaizdo stebėjimo sprendimai, padedantys užtikrinti bendrą prekybos vietos priežiūrą ir kontroliuoti ten vykstančius veiksmus. Vaizdo stebėjimas turi sąsają su POS kasos sistema, todėl Jūs bet kada galėsite peržiūrėti visus vaizdus, pavyzdžiui, kada buvo atidarytas pinigų stalčius, kiek pinigų buvo įdėta ar išimta ir panašiai.

 

Kartu su CompuCash sistema siūlome Hikvision kompleksinius vaizdo stebėjimo sprendimus. Vaizdo stebėjimo sistema ne tik padeda užtikrinti bendrą prekybos vietos priežiūrą, bet ir kontroliuoti ten vykstančius veiksmus. Vaizdo stebėjimas turi sąsają su POS kasos sistema, todėl jūs bet kada galėsite peržiūrėti visus vaizdus, pavyzdžiui, kada buvo atidarytas pinigų stalčius, kiek pinigų buvo įdėta ar išimta ir panašiai. Sukčiavimas ir vagystės yra opi ir dažna problema. Nors įmonių vadovai nedrįsta apie tai kalbėti viešai, tai gali brangiai kainuoti jų verslui. „CompuCash PosVideo“ įrašo visus veiksmus, vykstančius prie POS kasos sistemos ir leidžia stebėti veiksmus pardavimų sistemoje lygiagrečiai su vaizdo įrašu.

Vaizdo stebėjimo sistema taip pat saugo ir pačius darbuotojus, kai kyla poreikis įrodyti jų nekaltumą arba išspręsti konfliktus, kurie  kyla dėl klientų aptarnavimo. Pavyzdžiui, naudojant vaizdo įrašą lengva įrodyti, ar gėrimai buvo pristatyti klientams, ar teisingai atiduota grąža, lengva nustatyti, ar klientai tikrai pamiršo savo prekes ar daiktus kurioje nors kasos vietoje.

 

Kodėl verta rinktis CompuCash vaizdo stebėjimo sprendimą?

  • Labai aukštos kokybės vaizdo įrašas ir prieinamos kitos įrangos kainos.
  • „CompuCash PosVideo“ programinė įranga leidžia žiūrėti vaizdo įrašą realiu laiku lygiagrečiai su POS operacijomis.
  • Mobili programa sukurta paprastam ir patogiam naudojimui leidžia stebėti vaizdą tiesiogiai ar ankstesnio laikotarpio įrašus iš bet kokio įrenginio.

Klientai