Naujienos

Verslo valdymo sistemos: gal įsigyti naudotą?

2022 13 rugsėjo

Pradėjote savo verslą, tačiau šiuo metu dar neplanuojate, ar negalite įsigyti visiškai naujos kompiuterinės kasos sistemos ir jos priedų? Apsvarstykite galimybę įsigyti naudotą. Labai daug naujų įmonių savo veiklą pradeda nuo nedidelių investicijų, stengiasi sutaupyti ir skiria lėšų tik ten, kur tikrai būtina. Tai žinodama EMPIRIJA siūlo ne tik naujas, bet ir naudotas kompiuterinės kasos sistemas, kasos aparatus, spausdintuvus, pinigų stalčius, pirkėjų displėjus ir kitą jūsų prekybos ar paslaugų teikimo vietai reikalingą įrangą. Ekspertai vieningai tvirtina, kad pažangių technologijų naudojimas leidžia pagerinti klientų pasitenkinimą, optimizuoti pardavimo bei atsiskaitymo procesus.

POS sistemos

Naudotos verslo valdymo sistemos: pliusai ir minusai

Verslo pradžia niekada nėra lengva. Galite susidurti su įvairiais iššūkiais, tokiais kaip riboti finansai, žmogiškųjų išteklių stoka, todėl tenka taupyti. Tokiais atvejais geresnis variantas yra naudota POS sistema, o ne nauja, kuri, žinoma, yra ir pigesnė. Tai yra puikus būdas šviežiai iškeptoms įmonėms sutaupyti pinigų investuoti kitur, tačiau kartu turėti ir pažangią sistemą. Mažos įmonės tikrai įvertins nors ir naudotą, tačiau svarbiausias funkcijas turinčia POS sistemą.

Žinoma, naudota POS sistema gali būti naudinga tuo metu, kai pradedate verslą ir svarbus kiekvienas euras, tačiau prieš priimdami sprendimą pagalvokite ir apie naudotos POS sistemos trūkumus. Visų pirma, naudotos POS sistemos gali neturėti visų jums reikalingų funkcijų, todėl gali būti sunku konkuruoti su kitais prekybininkais, kurie turi išmanesnes sistemas. Technologijos nuolat tobulėja, todėl kiekvienas stengiasi kuo greičiau jas pritaikyti savo darbinėje aplinkoje, kad neatsiliktų nuo konkurentų. Tai padaryti gali būti sunku, jei turite senesnę sistemą.

Dar vienas naudotų POS sistemų trūkumas: jos nesuteikia galimybės aptarnauti mokėtojų, kurie naudojasi moderniais mokėjimo sprendimais (bekontakčiais ir pan.). Ir tai, žinoma, gali sukelti ir klientų nepasitenkinimą.

Prieš priimdami sprendimą dėl POS sistemos ir jų priedų pirkimo, įvertinkite visus aspektus: kas šiuo metu jums svarbiausia, kokie jūsų ateities tikslai, ko tikitės iš POS sistemos, kokių funkcijų jums gali prireikti? Tik gerai įvertinę situaciją, galėsite priimti galutinį sprendimą.

Kompiuterinės kasos sistemos: ką jos gali?

Kompiuterinės kasos sistemos turi daug privalumų. Jos leidžia generuoti išsamias ir tikslias pardavimo ataskaitas. Galėsite matyti parduotų produktų kiekį, įvertinti, kurie produktai yra geriausiai parduodami, matysite gautą pelną ir pan. Taip pat sistema leis sumažinti žmogiškųjų klaidų skaičių. Gaunami duomenys bus visiškai tikslūs ir aiškūs.

Prie kompiuterinės kasos sistemos galite įsigyti reikalingus priedus, pavyzdžiui, brūkšninių kodų skaitytuvus, kvitų spausdintuvą, grynųjų pinigų stalčių. Galite įsigyti tiek priedų, kiek reikia jūsų verslui, tačiau svarbiausia, kad klientai galėtų atsiskaityti grynaisiais, o taip pat ir kreditinėmis kortelėmis, atlikti bekontakčius mokėjimus. Turit POS lengva koreguoti bendrą pirkinių sumą, pritaikyti nuolaidą ar grąžinti pinigus. Tai palengvina kasininkų darbą, o taip pat taupo brangų klientų laiką.

Lengvas sąskaitų-faktūrų valdymas yra itin svarbus jūsų apskaitos operacijoms. Sąskaitoje pateikiami visi reikalingi duomenys, tokie kaip prekių aprašymas, parduotų prekių skaičius, pardavimų suma. Sąskaitą-faktūrą išrašyti daug lengviau, nes viskas daroma ne rankiniu būdu.

Nepriklausomai nuo to, ar pasirinksite naują ar jau naudotą kasos kompiuterinę sistemą, būkite tikri, kad šiandieniniame pasaulyje be vienokių ar kitokių technologijų pritaikymo neišsiversite. Dvejojate: pirkti naują ar naudotą, o gal nežinote, kokių priedų jums reikia? Kreipkitės į EMPIRIJA komandą ir mes rasite geriausią sprendimą!

Susisiekite su mumis el. paštu info@empirija.lt arba Tel. +370 37 313395