Naujienos

Baigtas dalinai iš ES struktūrinės paramos finansuotas projektas “E-kortelių papildymo įrenginys (automatinio atsiskaitymo terminalas)“

2017 8 gruodžio
kuriame_lietuvos_ateiti

„Keleiviams elektroniniai bilietai vienareikšmiškai yra patogesnė atsiskaitymo už važiavimą forma ir tai pasiteisino kituose Lietuvos miestuose, todėl neabejojame, kad bilietas sėkmingai prigis ir Šiauliuose, – sakė UAB „Busturas“ generalinis direktorius Tomas Bielinskas. – Neabejojame, kad dėl to pagerės keleivių vežimo paslaugų kokybė, o sykiu ši sistema leis įmonei efektyviau veikti“.

Pirmąjį projektą įmonė ir jos partneriai Lenkijos bendrovė „R&G Plus“ įgyvendino Kaune, kur elektroninio bilieto techninę ir programinę įrangą įdiegė per trejus metus. Kaunas – pirmasis miestas Lietuvoje, kuriame buvo įdiegta elektroninio bilieto sistema bei buvo užtikrintas jos visavertis funkcionavimas. Vėliau elektroninio bilieto sistema buvo sėkmingai įdiegta ir Druskininkuose. Be to, Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ kauniečius samdė taisyti ir ankstesnių Vilniuas miesto elektroninio bilieto sistemos diegėjų padarytas klaidas.