Vizija ir Misija

UAB „Empirija“ yra lyderiaujanti Lietuvoje prekybai skirtos techninės ir programinės  įrangos gamintoja, tiekėja ir šios įrangos aukštos kokybės aptarnavimo paslaugų teikėja įmonėms ir asmenims, dirbantiems įvairaus  profilio prekybos vietose.

UAB „Empirija“ siekia tapti stipria ir efektyvia prekybinės įrangos ir jai skirtos programinės įrangos gamintoja ir tiekėja namų apyvokos prekių, statybos prekių, drabužių ir kitokių profilių parduotuvėms, prekybos centrams, degalinėms, vaistinėms, kino teatrams, viešojo transporto paslaugų  įmonėms, telekomunikacijų įmonėms, viešbučiams, restoranams, barams, odontologijos  ir grožio paslaugų klinikoms ir salonams bei kitoms prekybos vietoms.

Mes gaminame aukštos kokybės, įstatymų reikalavimus ir šiuolaikinės prekybos poreikius atitinkančius fiskalinius blokus, komplektuojame, parduodame ir aptarnaujame kompiuterines kasos sistemas bei kasos aparatus bei kitą prekybai reikalinga techninę ir programinę įrangą Lietuvoje. Mūsų teikiamos paslaugos leidžia klientams maksimaliai sutrumpinti kasos sistemų nedarbo laiką gedimo atveju, gauti aukščiausios kokybės aptarnavimo paslaugas už patrauklius įkainius.

Mūsų vizijos ir misijos įgyvendinimo sėkmė priklauso nuo visų mūsų darbuotojų pastangų. Bendrovės sėkmės pagrindas yra paslaugų ir produktų kokybė bei klientų ir kitų suinteresuotų šalių poreikių, lūkesčių ir keliamų reikalavimų tenkinimas.

Klientai