Produktai

POS monitoriai

Funkcionalūs POS monitoriai, palengvinantys įvairius darbo procesus, užtikrinantys sklandų, greitą ir profesionalų klientų aptarnavimą. „Touch“ ir LCD monitoriai yra lengvai suderinami su pagrindinėmis operacinėmis sistemomis, pasižymi plačiomis funkcinėmis galimybėmis, patikima technine charakteristika ir našiu darbu. Šiuolaikinis dizainas ir patvarus POS monitorių korpusas prisitaiko prie įvairių darbo sąlygų ir aplinkos, užtikrina ilgalaikę kokybę ir patikimumą. Plonas ekranas, platus matymo kampas ir didelis šviesumas garantuoja lengvą įskaitomumą net ir šviečiant saulei. Dėl paprastos prieigos prie ekrano valdymo mygtukų, POS monitorius lengva įjungti ir išjungti, reguliuoti ekrano ryškumą.

Monitorius AM-1017 (17‘‘)

17 colių AM-1017 monitorius jutikliniu ekranu. Plonas, kompaktiškas ir tvirtas dizainas, tinkamas darbui bet kokioje aplinkoje, 1280×1024 skiriamoji geba.

Daugiau

Monitorius AM-1015B (15‘‘)

AerMonitor monitorius yra plono ir kompaktiško dizaino, tvirtas ir pakankamai patvarus darbui bet kokioje aplinkoje.

Daugiau

Monitorius SD1000 (LCD 10″)

LCD monitorius SD1000 su galimomis USB / VGA / HDMI sąsajomis. Pasirinktinai gali būti projektuojamas „Eco-Capacitive Touch“.

Daugiau

Monitorius SD800 (LCD“8)

Monitorius su USB / VGA / HDMI sąsajomis. Šis LCD ekranas pasižymi plačiu matymo kampu ir dideliu šviesumu, yra lengvai įskaitomas saulėje. Labai plono dizaino, skirtas darbo vietoms, kuriose yra rizika ekraną apipilti skysčiais ar dulkėtose aplinkose.

Daugiau