Produktai

Pinigų tikrinimo aparatai

Patikimi, lengvai pritaikomi pinigų tikrintuvai, banknotų skaičiavimo mašinos, cheminę pinigų sudėtį tikrinantys žymekliai ir kitos prekės, palengvinančios kasdienius pinigų skaičiavimo ir jų tikrinimo darbus parduotuvėse, kavinėse, restoranuose, bankuose ar kitose prekių, paslaugų ir klientų aptarnavimo sferose. Modernūs pinigų tikrinimo aparatai leidžia greitai ir lengvai atskirti suklastotus banknotus nuo tikrų, o pinigų skaičiavimo mašinos – suskaičiuoti įvairių valiutų kupiūras. Dėl pažangių technologijų naudojimo pinigų detektoriai atitinka aukštus kokybės reikalavimus, užtikrina ilgaamžę ir patikimą eksploataciją, tinka tiek senesnės, tiek naujos serijos banknotų atpažinimui. Daugelis pinigų tikrintuvų komplektuojami su įkraunamomis baterijomis ir yra lengvai pritaikomi įvairioje darbo aplinkoje.

Pinigų tikrinimo aparatas Safescan 155-S

Puikaus dizaino elektroninis pinigų detektorius Safescan padės Jums paprastai patikrinti banknotus nuo padirbtų, veikia penkių valiutų režimu ir pats atpažįsta banknotus. Šis detektorius greitai tikrina banknotus bei skleidžia garsinį ir vaizdinį perspėjimo signalą jei banknotas yra padirbtas.

Daugiau

Safescan 2210

Safescan 2210 banknotų skaičiavimo mašina savo talpykloje gali priimti iki 300 banknotų ir tiksliai juos suskaičiuoti iki 1000 kupiūrų per minute greičiu. Banknotų skaičiavimo mašina tinka visoms valiutoms skaičiuoti ir valdymo programa nereikalauja didesnių techninių žinių. Papildomai pinigų detektorius turi sumavimo ir fiksuoto skaičiavimo funkciją. Garsinis signalas įspėja apie netikrą banknotą ar kitos vertės kupiūrą. […]

Daugiau

Pinigų tikrinimo žymeklis SAFESCAN

Rašiklis skirtas tikrinti cheminę banknotų sudėtį, jei žymė keičia spalvą – greičiausiai banknotas padirbtas, jei po kiek laiko dingsta – galima manyti kad banknotas tikras, su žymekliu galima tikrinti daugumą valiutų.

Daugiau

Pinigų tikrinimui aparatas – žibintuvėlis UV 4W

Nešiojamas. Maitinimas 4×1.5V AA(R6). Matmenys 162x55x20mm.

Daugiau

Pinigų tikrinimo aparatas UV 4W, 230Vac

Lemputė 4W UV (LAMP04TBL). Maitinimas 230Vac. Matmenys 163x128x65mm.

Daugiau