Produktai

Brūkšninių kodų skaitytuvai

Brūkšninių kodų skaitytuvas LS2208

Brūkšninių kodų skaitytuvas Symbol LS2208 yra nebrangus, ergonomiškas rankinis brūkšninių kodų skaitytuvas užtikrinantis greitą ir patikimą skenavimą. Puikiai tinka tiek mažmeninei prekybai,tiek ligoninėms, švietimo ar vyriausybės sektoriams.

Daugiau

Belaidis brūkšninių kodų skaitytuvas Inateck BCST-60 BK Wireless

Inateck BCST-60 BK Wireless – belaidis lazerinis 1D brūkšninių kodų skaitytuvas, galintis dirbantis tiek prijungtas USB laidu, tiek per 2.4GHz bevielį ryšį (per USB adapterį), perduodamas duomenis iki 35m atstumu. Skaitytuvas standartiškai jau būna suporuotas su komplektuojamu bevielio ryšio adapteriu, todėl pradeda dirbti iškart įkišus adapterį į USB lizdą. Yra galimybė prijungti keletą skaitytuvų per tą patį bevielio […]

Daugiau

Brūkšninių kodų skaitytuvas HR2260-SF

HR22 Dorada yra rentabilus duomenų rinkimo sprendimas, leidžiantis klientams mėgautis 2D brūkšninių kodų skaitytuvo galimybėmis už 1D skaitytuvo kainą.

Daugiau

Brūkšninių kodų skaitytuvas HR1550-35

HR1550-35 1D rankinis brūkšninių kodų skaitytuvas yra tvirtas ir kompaktiškas, puikiai tinka naudoti prekybos centruose, parduotuvėse, sandėlių patalpose ir panašiose įstaigose.

Daugiau

Brūkšninių kodų skaitytuvas Xenon 1902g-bf

Honeywell Xenon ™ 1902g-bf – naujausios bevielės kondensatorinės technologijos brūkšninių kodų skaitytuvas (be baterijos), kuris suteikia Bluetooth® bevielio ryšio laisvę be techninės priežiūros ar ilgo įkrovimo laiko.

Daugiau

Belaidis brūkšninių kodų skaitytuvas HR3290-CS

Ergonomiškas ir patogus belaidis brūkšninių kodų skaitytuvas Newland HR3290-CS. Kaip ir kitas šios serijos skaitytuvas HR1550, šis modelis yra skirtas perduoti duomenis dideliais atstumais (50m), kas yra be galo naudinga didelėse darbo patalpose, pavyzdžiui sandėliuose.

Daugiau

Belaidis brūkšninių kodų skaitytuvas HR1550-CE

Belaidis brūkšninių kodų skaitytuvas Newland NLS-HR1550-CE su 1D rankiniu skaitytuvu yra iš HR15 serijos. Itin tvirtas, todėl tai yra geras pasirinkimas prekybos centruose, sandėliuose ir panašiai.

Daugiau

Belaidis brūkšninių kodų skaitytuvas BS8060 Piranha

Pasižymi greitu skaitymo efektyvumu ir perkeliamumu. Skaitytuvas yra nedidelis ir telpantis į kišenę, taip pat pakankamai lengvas, todėl jį patogu nešiotis visą dieną.

Daugiau

Belaidis brūkšninių kodų skaitytuvas Zebra DS 2278

Brūkšninių kodų skaitytuvas Zebra DS 2278 yra sukonfigūruotas veikti vos išimtas iš dėžės. Pridėta nesudėtinga naudoti programinė įranga leis bet kada  pakeisti nustatymus.  Su šiuo skaitytuvu taip lengva naudotis, kad darbuotojų  net neprireiks mokyti.

Daugiau