Produktai

Terminiai kvitų spausdintuvai

Epson TM-T20III

Dėl didelės spausdinimo spartos, itin aukšto patikimumo bei ekonomiškumo šis spausdintuvas yra privalumas visiems nedidelių mažmeninių ir specializuotų parduotuvių, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigų bei maisto produktų parduotuvių savininkams.
Automatinė popieriaus formato sumažinimo funkcija sumažina viršutinių ir apatinių paraščių dydį, eilutės patraukimo plotį bei brūkšninio kodo aukštį, todėl galima atspausdinti įvairaus formato kvitą. Įrenginys taip pat stebi ir kontroliuoja sunaudojamo popieriaus kiekį.
Vidutinė trukmė tarp gedimų (MTBF) – 360 000 val., o mechanizmo tarnavimo laikas – 15 mln. eilučių, todėl Epson TM-T20III patikimai veiks spausdinant net ir itin dideliais kiekiais.

Daugiau

Spausdintuvas Epson TM-T88V-I

Epson TM-T88V-i“ suteikia patogų ir paprastą būdą spausdinti tiesiai iš planšetinių kompiuterių ir kitų mobiliųjų įrenginių nenaudojant tvarkyklių, todėl viskas, ko jums reikia – LAN arba WLAN ryšys. Epson TM-T88V-i gali spausdinti iš bet kokio įrenginio, kuriame yra populiarioji  naršyklė.

Daugiau

Terminis (POS) kvitų spausdituvas SAM4S Gcube

Šiai dienai vienas iš mažiausių terminių kvitų spausdintuvų rinkoje. SAM4S Gcube terminių kvitų spausdintuvas išsiskiria greitu spausdinimu bei raiškos kokybe.  

Daugiau

Spausdintuvas Epson TM-T20II

Greitas, patikimas ir visas pagrindines mobiliąsias operacines sistemas palaikantis spausdintuvas. Optimaliausias sprendimas mažmenininkams.

Daugiau

Spausdintuvas Epson TM-88V

Itin greitas, patikimas, lengvai integruojamas ir kokybiškas spausdintuvas. Pritaikytas  parduotuvėms, restoranams, barams, kavinėms ir panašioms įstaigoms.

Daugiau