Produktai

Etikečių spausdintuvai

Greiti, patikimi, aukštos kokybės spausdintuvai, palengvinantys kasdienius darbo procesus, užtikrinantys produktyvų ir sklandų klientų aptarnavimą. Modernūs etikečių spausdintuvai yra lengvai suderinami su įvairia darbo įranga, puikiai tinka tiek mažesnėms, tiek stambioms įmonėms, aptarnaujančioms išskirtinai didelius klientų srautus: parduotuvėms, restoranams, paslaugų sektoriui. Universalūs spausdintuvai, etikečių ir lipdukų spausdintuvai pasižymi itin plačiomis funkcinėmis galimybėmis, šiuolaikišku ir moderniu dizainu bei dideliu spausdinimo greičiu. Praktiški spausdintuvai palaiko visas pagrindines operacines sistemas, užtikrina aiškią spausdinimo kokybę ir tylų darbą.

Epson TM-T20III

Dėl didelės spausdinimo spartos, itin aukšto patikimumo bei ekonomiškumo šis spausdintuvas yra privalumas visiems nedidelių mažmeninių ir specializuotų parduotuvių, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigų bei maisto produktų parduotuvių savininkams.
Automatinė popieriaus formato sumažinimo funkcija sumažina viršutinių ir apatinių paraščių dydį, eilutės patraukimo plotį bei brūkšninio kodo aukštį, todėl galima atspausdinti įvairaus formato kvitą. Įrenginys taip pat stebi ir kontroliuoja sunaudojamo popieriaus kiekį.
Vidutinė trukmė tarp gedimų (MTBF) – 360 000 val., o mechanizmo tarnavimo laikas – 15 mln. eilučių, todėl Epson TM-T20III patikimai veiks spausdinant net ir itin dideliais kiekiais.

Daugiau

Spausdintuvas Epson TM-T88V-I

Epson TM-T88V-i“ suteikia patogų ir paprastą būdą spausdinti tiesiai iš planšetinių kompiuterių ir kitų mobiliųjų įrenginių nenaudojant tvarkyklių, todėl viskas, ko jums reikia – LAN arba WLAN ryšys. Epson TM-T88V-i gali spausdinti iš bet kokio įrenginio, kuriame yra populiarioji  naršyklė.

Daugiau

Lipdukų spausdintuvas Zebra ZD420

Greitai dirbantis bei lengvai valdomas stalinis etikečių spausdintuvas.

Daugiau

Terminis (POS) kvitų spausdituvas SAM4S Gcube

Šiai dienai vienas iš mažiausių terminių kvitų spausdintuvų rinkoje. SAM4S Gcube terminių kvitų spausdintuvas išsiskiria greitu spausdinimu bei raiškos kokybe.  

Daugiau

Spausdintuvas Epson TM-T20II

Greitas, patikimas ir visas pagrindines mobiliąsias operacines sistemas palaikantis spausdintuvas. Optimaliausias sprendimas mažmenininkams.

Daugiau

Spausdintuvas Epson TM-88V

Itin greitas, patikimas, lengvai integruojamas ir kokybiškas spausdintuvas. Pritaikytas  parduotuvėms, restoranams, barams, kavinėms ir panašioms įstaigoms.

Daugiau

Etikečių spausdintuvas Wincode C342C 203dpi

Wincode C342C – paprastos konstrukcijos patikimas 203 dpi etikečių spausdintuvas už patraukliausią kainą rinkoje. Dėka inovatyvių sprendimų gali neperkaisdamas dirbti be pertraukų. Dvisluoksnio plastiko „Clamshell“ korpuso konstrukcija yra ypač tvirta ir saugi vartotojui. Greitas 32-bitų RISC procesorius, iki 127 mm diametro medžiagos rulonas viduje, dažjuosčių su 0,5″ (iki 100m) ir su 1″ (iki 300 m) šerdies diametru […]

Daugiau

Etikečių spausdintuvas Wincode LP433N 300dpi

Wincode LP433N – paprastos konstrukcijos patikimas daug funkcijų turintis 300 dpi etikečių spausdintuvas už patraukliausią kainą rinkoje. Dėka inovatyvių sprendimų gali dirbti be pertraukų 24 val. režimu. Galima spausdinti etiketes nuo 3 mm iki 2 metrų ilgio. Dvisluoksnio plastiko „Clamshell“ korpuso konstrukcija yra ypač tvirta ir saugi vartotojui. Greitas 32-bitų RISC procesorius, iki 127 mm diametro medžiagos […]

Daugiau

Autonominis etikečių spausdintuvas Wincode LP423A 203dpi

Wincode LP423A – AUTONOMINIS ETIKEČIŲ SPAUSDINTUVAS. Paprastos konstrukcijos patikimas daug sumanių funkcijų turintis 203 dpi autonominis etikečių spausdintuvas už patraukliausią kainą rinkoje. Etiketes galima spausdinti tiek įprastu būdu, prijungus prie kompiuterio, tiek autonominiu būdu, neprijungus prie kompiuterio, kai etikečių maketai ir duomenys spausdinimui saugomi spausdintuvo atmintyje. Dėka unikalių sprendimų etiketes šiuo spausdintuvu galima spausdinti ten, kur ženklinamos […]

Daugiau

Etikečių spausdintuvas Epson TM- C3500

Epson TM-C3500 spausdintuvas sukurtas atsižvelgiant į vis didėjantį poreikį spausdinti įvairius spalvotus lipdukus, bilietus, etiketes su brūkšniniu kodu, nuotraukomis namuose ar biure. Sutaupysite laiko ir pinigų naudodami šį spausdintuvą, nes jis spausdina iki 103mm/s ir turi 4 atskiras spalvoto rašalo kasetes.

Daugiau