Produktai

Pirkėjo displėjai

Modernūs pirkėjo displėjai, pasižymintys didele galia, lengvu pritaikymu, plačiu matymo kampu, ekrano šviesumu ir lengvu įskaitomumu net ir šviečiant saulei. Pažangių technologijų naudojimas užtikrina patikimą displėjų darbą ir ilgaamžę kokybę, lengvą įrangos suderinamumą ir aukštą rezoliuciją. Aplinkos poveikiui atsparūs ekranai yra puikus pasirinkimas parduotuvėms, restoranams, pramogų centrams ir kitoms klientų aptarnavimo vietoms. Nedidelis įrangos svoris ir nuimamas stovas leidžia displėjus greitai ir paprastai pritaikyti prie individualios darbo aplinkos, pernešti įrangą iš vienos vietos į kitą. Šiuolaikinių sprendimų taikymas garantuoja ilgaamžį ekranų darbą, puikią estetiką ir funkcionalumą.

Pirkėjo displėjus LD230

Pirkėjo displėjus Labau LD230 yra su šviesiu vakuminiu fluorescenciniu ekranu. Jame yra integruotos dvi skirtingos sąsajos, tad tai universalus ir patikimas papildomas pirkėjo kliento ekranas.

Daugiau

Pirkėjo displėjus SD800 (LCD 8‘‘)

Labai plono dizaino kliento ekranas, skirtas darbo vietoms, kuriose yra rizika ekraną apipilti skysčiais ar dulkėtose aplinkose.

Daugiau

Pirkėjo displėjus SD1000 (LCD 10‘‘)

Kliento displėjus SD1000 su galimomis USB / VGA / HDMI sąsajomis. Pasirinktinai gali būti projektuojamas „Eco-Capacitive Touch“.

Daugiau