Produktai

Kompiuterinės kasos sistemos (POS), kasos aparatai

Pažangios kompiuterinės kasos sistemos (POS) ir funkcionalūs kasos aparatai, palengvinantys kasdienius darbo procesus. Šiuolaikinių technologijų naudojimas užtikrina išskirtinai aukštą sistemų kokybę, lengvą integraciją, visapusišką prisitaikymą prie individualių pirkėjo poreikių. POS sistemos ir kasos aparatai yra sukurti funkcionaliam darbui įvairaus dydžio prekybos vietose ir garantuoja ilgaamžę kokybę. Patrauklus ir kompaktiškas sistemų dizainas yra patogus naudoti net ir mažose parduotuvėse. Greita ir patikima įranga užtikrina atsiskaitymo procesų sklandumą, funkcionalų pritaikymą ir galimybę dirbti mobilioje prekyboje.

Kompiuterinė kasos sistema ALTERA EJ4 su fiskaliniu bloku EMPIRIJA FB15

Kompiuterinė kasos sistema su fiskaliniu bloku. Fiskalinis blokas Empirija FB15 su vidine elektronine kontroline juosta yra atskiroje dėžutėje.

Daugiau

Kasos aparatas CHD 7

CHD 7 – tai naujos kartos mobili kasa. CHD 7 yra idealus sprendimas mažose mažmeninės prekybos vietose, kur kompaktiškumas ir mobilumas yra lemiantys faktoriai. Kompaktiškas ir modernus dizainas leidžia patogiai dirbti su kasa laikant ją rankoje, arba pastačius ant prekystalio. Didelis skistųjų kristalų ekranas bei šviečiantys klavišai leis lengviau dirbti esant prieblandai. CHD 7 sveria […]

Daugiau

Kasos aparatas CHD 3050

Kasos aparatas CHD 3050 su kontroline elektronine juosta yra sukurtas mažoms ir vidutinio dydžio prekybos vietoms. Nepaisant kompaktiško dydžio, turi visą reikalingą kasos aparatui funkcionalumą.

Daugiau